Hliníkové ploty Konstanta

Sázíme na kvalitu!

10 let záruka

realizace

branky

Výroba branek na míru. Bez ohledu na velikost průchodu, výšku, účel nebo místo instalace, dokážeme vytvořit přesně takovou konstrukci branky, jakou potřebujete. Naše možnosti zahrnují různé druhy výplní,  takže se na nás můžete spolehnout. Můžete se sami přesvědčit o  kvalitě našeho zpracování!

brány

Vyrábíme hliníkové jednokřídlé nebo dvoukřídle, samonosné a
posuvné brány na míru. S pomoci kvalitních pohonu firmy Somfy lze naše brány jednoduše a pohodlně otvírat ovladačem nebo mobilním telefonem. Naše široké možnosti zahrnují různé druhy výplní, takže se můžete spolehnout na to, že vaše brána bude nejen funkční, ale i esteticky atraktivní. S dlouholetými zkušenostmi a odborným know-how můžeme garantovat kvalitu našeho zpracování. Nenechte si ujít příležitost sami se přesvědčit o naší práci!

Plotové dílce design

Plotové dílce jsou velmi populárním produktem a nabízíme je ve velkém množství variant. Naše plotové dílce mají pevnou
konstrukci a moderní design, který je jednoduchý a přitom elegantní.
Jsou skvělou a cenově dostupnou alternativou k tradičnímu
kovanému oplocení. Díky skvělému poměru ceny a kvality, vysoké bezpečnosti a atraktivnímu provedení, se naše plotové panely staly oblíbenou volbou nejen pro průmyslové areály, ale také pro zákazníky ze soukromého sektoru. Užijte si výhody těchto plotových panelů a dopřejte si bezpečnost a estetický vzhled, který oceníte.

postup práce

1 ) Komunikace, zaměření a kalkulace zdarma

2 ) Výroba na míru

3 ) Doprava

4 ) Montáž